14 טיפים לפגישה עם אדם זר קינקי

הכרנו מישהו קינקי כמונו, ואולי אנחנו רוצים שדברים יקרו איתו בעתיד. לכן, קבענו פגישה אחד על אחד. אבל, כמו כל היכרות עם אדם שהוא לא מהמעגל החברתי שלנו, מומלץ לנקוט באמצעי בטיחות וגם לשים לב לדברים מסוימים במהלך הפגישה.

אנחנו ממליצים לעשות זאת בגלל שיש הרבה טורפים בחוץ שמתהדרים בבדסמ כסוג של מגן ("אם אני מאמין בשפוי, בטוח ובהסכמה, אין ממה לפחד ממני!") ויכולים להישמע מאוד משכנעים בדרכם. לצערנו, גם אם תיישמו את כל הטיפים, אין אנחנו מבטיחים שזה ימנע פגיעה או שתצליחו בהכרח לזהות שמדובר באדם מסוכן. אבל זאת התחלה שלפעמים נותנת קצת בטחון כדי להמשיך הלאה.

ואם אתם לא משתמשים בשיטה הזו, אין זה אומר שאתם אשמים אם קרה משהו בפגישה או אחריה. זוהי רק הדרך שאנחנו מרגישים שעוזרת לנו לסנן ועזרה לנו בעבר. 

לפני הפגישה

 • קביעת הפגישה במקום ציבורי- על אף טיעונים שונים של דיסקרטיות, אין סיבה לא להיפגש במקום ציבורי כמו בית קפה או פארק. כאשר אתם במקום ציבורי, אם משהו קורה, תוכלו להזעיק עזרה מהסביבה. לחלופין, הטורף לא ירגיש בנוח לנסות לתקוף, ותוכלו ללכת ברגע שתרגישו לא בנוח בלי "להיכלא" במרחב סגור ללא אנשים שיוכלו לעזור.
  אם הפרטנר חושש שיזהו אותו, תקבעו במקום שהוא אינו מקושר לקינק/מין, ותקבעו סיפור רקע סביר כגון פגישת עבודה או מכרים מהעבר שיושבים לקפה.
 • קביעת הפגישה במקום נגיש- אם אין ברשותכם רכב, תקבעו במקום שיהיה נגיש לכם בלי לקחת טרמפ מהפרטנר השני. זה יכול להיות מקום שבמרחק הליכה סביר עבורכם, או מקום שיש אליו אוטובוס שאתם יכולים לקחת. העיקר שתוכלו להגיע וללכת באופן עצמאי.
 • קביעת הפגישה במקום רחוק מספיק מביתכם- אל תתנו את כתובת המגורים האמיתית שלכם לאדם שאתם לא בטוחים בטיבו, במיוחד אם זאת היכרות אינטרנטית. תקבעו במיקום שתוכלו להגיע אליו, אך בכל זאת שיהיה מספיק רחוק כדי שאם מדובר באדם מסוכן, שלא יוכל לעקוב אחריכם הביתה ולהטריד אתכם שם.
  אם אתם כן בוחרים לקחת טרמפ חזור עם אותו אדם, אני ממליצה לתת כתובת של מכולת או מרכז מסחרי שקרוב למקום מגוריכם.
 • תטעינו את הטלפון וקחו ארנק- במקרה חירום, כסף למונית והיכולת להתקשר למישהו (בין אם חברים ובין אם משטרה) יכול להיות גורם מאוד משמעותי על הבטחון שלכם. אם הטלפון שלכם נוטה למות מהר, קחו אתכם את המטען לפגישה.
 • חבר שיודע- אחת מרשתות הבטחון שאנחנו ממליצים עליה היא לדאוג לחבר שידע על כל הפרטים שאתם יכולים לשתף. הכי חשוב שהוא ידע מתי והיכן אתם נפגשים, ושיהיה מוכן להתקשר לבדוק אתכם בכל עת. אותו חבר גם יצטרך לשים לב כאשר אתם מודיעים מתי אתם חוזרים הביתה בשלום.
  אם אתם יכולים וזה לא פוגע בדיסקרטיות של הדייט, תשתפו אפילו רק את פרופיל הכלוב/פייסבוק שאיתו התכתבתם כדי שאם קורה משהו, החבר יוכל לדווח למשטרה והם יוכלו לאתר משם את פרטי הדייט.
  זה תפקיד מאוד חשוב, אז תבחרו מישהו אחראי שאכפת לו מכם.
  רמת המעורבות תלויה בכם בלבד! אם תרצו רק שיהיה זמין, תגידו. אם תרצו שיסמס ויבדוק סימן חיים כל חצי שעה, זה גם לגיטימי ומקובל.
 • תוודאו הבנה של הצד השני- תסכמו מראש עם הפרטנר מה בדיוק קורה בפגישה, על אילו נושאים מדברים ומה לא יקרה. אם אתם חווים התנגדויות לגבולות שלכם, אל תפגשו. זה סימן ראשוני שאולי האדם מולכם ינסה גם במציאות לפרוץ את הגבולות שקבעתם.

במהלך הפגישה

 • פגישה ונילית- אנחנו ממליצים מאוד שהפגישה הראשונה תהיה ונילית לגמרי. יושבים ומדברים, אולי שותים, אולי מטיילים. אבל לא משחקים!
  מדוע?
  לפעמים כשאנחנו נסחפים לקינק כבר במפגש הראשוני, אנחנו פחות עירניים לסימני אזהרה, יותר נוטים לזרום עם הרגע ופחות מקפידים על הגבולות שלנו.
  כמובן שאם בתום השיחה אתם רוצים לזרום לקינק, אין מניעה. אבל רוב המפגש צריך להיות ממוקד על היכרות ותקשורת, ולא משחקים.
 • להזכיר את הגבולות שקבעתם- לפני הפגישה קבעתם גבולות כגון מיקום, כמה זמן, מה תעשו ומה לא תעשו. כדאי בתחילת הפגישה להזכיר את זה. אם במהלך הפגישה הדייט ינסה לפרוץ את הגבולות (לדוגמא מזמין אותך הביתה במקום שתשבו לקפה או מנסה לשכנע אותך לדבר על דברים שהגדרת שלא מדברים עליהם), מומלץ לקום וללכת.
 • לשלם על עצמך- אל תהיו תלויים בכסף של אף אחד. הולכים למסעדה? תזמינו רק מה שאתם יכולים לשלם בעצמכם. נוסעים רחוק? רק אם אתם יכולים להרשות לעצמכם את האוטובוסים או המונית למקום.
  טורפים לעיתים ישתמשו בכסף בתור פיתיון כדי שתישארו עוד למרות שאתם לא מרגישים בנוח. הם ינסו לשכנע אתכם להזמין מזון יקר או שהם ישלמו על המונית, העיקר שלא תמצאו סיבה ללכת לפני שהם צדו אתכם.
 • תבואו סאחים- לא סמים ולא אלכוהול. כמובן שדייט בפאב אוטומטית יבוא עם אלכוהול, אבל תשתו רק במידה שאתם לא משתכרים ואתם תהיו מסוגלים לשים לב אם משהו קורה או לחזור הביתה ללא עזרה.
 • תחתכו כשתרצו- אין דבר כזה "לא נעים". אם מישהו מאיזו שהיא סיבה גורם לכם לחשוש, לפחד או פשוט לא נעים לכם בחברתו. תגידו תודה, תשלמו על החלק שלכם, ותלכו. אם נקטתם באמצעי הבטיחות שציינו קודם, אתם לרוב לא תצטרכו לחשוש ממעקב כי זה לא יהיה רלוונטי. עם זאת, אתם יכולים להתקשר לחבר שיודע ולבקש ליווי טלפוני עד שתהיו בטוחים שאתם לבד בדרככם הביתה.
 • תדברו על גבולות, רצונות ופשרות- האם האדם מולכם מתעניין בגבולות שלכם? האם הוא מאמין בגבולות, או מנסה לשכנע אתכם שאתם תוותרו על הגבולות שלכם עבורו? האם הוא מנסה לשכנע אתכם איך התפקיד שלכם אמור להיות בניגוד למה שאתם מוכנים ורוצים?
  אתם היחידים שיכולים להחליט מה מתאים לכם. אם הצד השני לא מראה עניין במה שטוב לכם, או מנסה אקטיבית לשכנע אתכם שאתם לא מבינים בזה, מומלץ מאוד לקום וללכת.
  אם אתם לא בטוחים מה הגבולות, הרצונות והפשרות שלכם, אני ממליצה לשבת מול רשימת קינקים או מבחן בדסמ כלשהו מהאינטרנט, ולנסות להבין טרם תפגשו עם אף אדם.
 • תדברו על ה"אני מאמין" שלכם- לבדסמ ולקינק יש הרבה גישות. האם אתם בגישת SSC? האם אתם בגישת RACK? האם יש לכם אידיאולוגיות או דרך חיים שמשפיעה על הבדסמ שלכם, כמו פמיניזם או טבעונות, שחשוב לכם שיהיו חלק באינטראקציה?
  זהו הזמן להגיע לעומקים שישפיעו על הקשר העתידי. אם אין לכם התאמה אידיאולוגית או גישתית, יכול להיות שפשוט זה לא יעבוד ביניכם וחבל.
 • איך הוא מגיב?- איך האדם מולכם מגיב לסירובים בדרכים שונות? האם הוא מגיב אחרת ל"לא" מוחלט מאשר ל"לא עכשיו" או "לא נוח"? האם הוא מבין את הסירוב ומכבד אותו? איך הוא מתייחס למלצרים או נותני שירות? איך הוא מדבר על האנשים מסביבכם? זהו זמן טוב לבחון את הדברים בסביבה בטוחה.

הפגישה הראשונה היא תמיד מלחיצה, אבל אנחנו לא רוצים שהיא תהיה מקור לחרדה או פחד. היא אמורה להיות גם כיפית וחשובה. אם אתם רואים חוסר התאמה במהלך הדייט או אחריו, אל תמשיכו פשוט כי "לא נעים" לסרב. הכי חשוב שאתם תחזרו הביתה בשלום ולא תעשו דברים שאתם לא רוצים.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.