למצוא פרטנר חדש זה לא קל, במיוחד כאשר אנחנו מחפשים משהו שאינו ונילי ודורש התאמה גבוהה. יש כל כך הרבה קינקים ופטישים בעולם, שלמצוא את האחד.ת זו בהחלט משימה לא קלה.

אחת הבעיות המרכזיות שאני נתקלת בהן היא שהשיח אינו יעיל, ומתמקד בעיקר ברצונות של השולט ובגבולות של הנשלט, ותו לא. שיח כזה מונע מנשלטיםות להביע את הרצונות שלהם באופן ישיר, ולברר מידע קריטי אשר חשוב להמשך מערכת היחסים. כמו כן, הוא מבזבז זמן יקר וגורם לאכזבה מרובה.

לכן, אני ממליצה לאמץ את כלי הRBDSM אשר לקוח מעולם המיניות הרוחנית ונותן לנו מרחב תקשורתי יעיל יותר.

RBDSM הינם ראשי תיבות של:

  • Relationship Status מצב זוגי נתון- האם אנחנו רווקים, בזוגיות קיימת? האם אנחנו פוליאמורים, בזוגיות פתוחה, או שמה בכלל מונוגמים? זה נותן לנו את המתווה הראשוני שעליו מרבית הפסילות קורות.
  • Boundaries גבולות- מהם הגבולות שלנו? מה אנחנו לא מוכנים שיהיה חלק מהאינטראקציות בינינו כלל. זהו שיח אשר יותר נפוץ בקרב קינקסטרים.
  • Desires תשוקות ורצונות- מה אנחנו מאוד רוצים שיהיה חלק מהאינטראקציות שלנו, וחשוב לנו מאוד שיהיה חלק ממערכת היחסים.
  • Sexual health בריאות מינית- האם אנחנו משתמשים באמצעי הגנה, ואילו? האם יש לנו כרגע מחלות מין? האם אנחנו מוכנים להיבדק לפני מגע מיני לא מוגן?
  • Meaning משמעות וכוונה- מה המשמעות של מערכת היחסים שאנחנו רוצים להיכנס אליה? למה אנחנו מתכוונים כאשר אנחנו מדברים על יחסי שליטה, קינק או פטיש? לכל אחד יש משמעות אחרת, וחשוב לברר שאנחנו עומדים על אותו עמוד.

לאחר השיח הראשוני, אפשר קודם כל לראות האם אנחנו בכלל מתאימים זה לזה לא רק מבחינת הגבולות שלנו, אלא מבחינת הרצונות והצרכים שלנו.

במהלך השיח, מאוד חשוב לשים דגש על שני הצדדים. הרצונות והמשמעות של הנשלט אינם נחותים לעומת זה של השולט, והגבולות והבריאות של השולט אינם נחותים לעומת זה של הנשלט. 

אל תתפתו להתפשר מתוך ייאוש או תחושת בדידות, מכיוון שזה יגרום רק לאי נעימות בהמשך הדרך. תחשבו היטב על מה חשוב לכם בכל סעיף וסעיף, ואל תפחדו להשמיע את קולכם בנושא. 

מומלץ לפני חיפוש פרטנר לשבת עם עצמכם ולרשום את המחשבות שלכם לגבי כל סעיף וסעיף. 

בהצלחה בחיפוש אחר מערכת היחסים האידיאלית.

הערות
* כתובת הדואר האלקטרוני לא תוצג באתר.